Amplitude truncation of Gaussian 1/f(alpha) noises: Results and problems

Gingl Zoltán, Ishioka Shunya, Choi Donghak, Fuchikami Nobuko: Amplitude truncation of Gaussian 1/f(alpha) noises: Results and problems.
CHAOS, 11 (3). pp. 619-623. ISSN 1054-1500 (2001)

[img]
Előnézet
Szöveg
A32.pdf - Megjelent verzió

Download (529kB) | Előnézet
Mű típusa: Cikk
Kar: Természettudományi és Informatikai Kar
Intézmény: Szegedi Tudományegyetem
SWORD Depositor: MTMT SWORD
Felhasználó: Csonka Petra Barbara
A mű MTMT azonosítója: 1448275
DOI azonosító: 10.1063/1.1378792
Dátum: 2016. Ápr. 25. 15:04
Utolsó módosítás: 2017. Nov. 06. 08:34
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/6621

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet

Letöltések

Letöltések havi bontásban az elmúlt egy évben