Lineáris és linearizált függvénykapcsolatok kiértékelése

Rajkó, Róbert: Lineáris és linearizált függvénykapcsolatok kiértékelése.
TUDOMÁNYOS KÖZLEMÉNYEK (KERTÉSZETI ÉS ÉLELMISZERIPARI EGYETEM, BUDAPEST. ÉLELMISZERIPARI FŐISKOLAI KAR, SZEGED), 17. pp. 44-52. ISSN 0238-3756 (1994)

[img]
Preview
Text
TudKozl1994pp44_52_u.pdf - Published Version

Download (2MB) | Preview
Item Type: Article
Journal or Publication Title: TUDOMÁNYOS KÖZLEMÉNYEK (KERTÉSZETI ÉS ÉLELMISZERIPARI EGYETEM, BUDAPEST. ÉLELMISZERIPARI FŐISKOLAI KAR, SZEGED)
Date: 1994
Volume: 17
Page Range: pp. 44-52
ISSN: 0238-3756
Publisher: SZEF Kiadó
Faculty: Not Specified
Institution: Szegedi Élelmiszeripari Főiskola
MTMT id: 1373647
Related URLs:
Date Deposited: 2016. Feb. 08. 12:55
Last Modified: 2018. Aug. 24. 13:31
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/6265

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year