Szerző: " Bárány Imre"

Vissza
Export [RSS feed] RSS 1.0 [RSS2 feed] RSS 2.0
Találatok száma: 4.

Ambrus Gergely; Bárány Imre; Frankl Péter; Varga Dániel: Piercing the chessboard.
SIAM JOURNAL ON DISCRETE MATHEMATICS, 37 (3). pp. 1457-1471. ISSN 0895-4801 (2023)

Bárány Imre; Fodor Ferenc; Martínez-Pérez Álvaro; Montejano Luis Pedro; Oliveros Déborah; Pór Attila: Acknowledgement of priority - A fractional Helly theorem for boxes.
COMPUTATIONAL GEOMETRY-THEORY AND APPLICATIONS, 67. p. 1. ISSN 0925-7721 (2018)

Bárány Imre; Fodor Ferenc; Martínez-Pérez Álvaro; Montejano Luis Pedro; Oliveros Déborah; Pór Attila: A fractional Helly theorem for boxes.
COMPUTATIONAL GEOMETRY-THEORY AND APPLICATIONS, 48 (3). pp. 221-224. ISSN 0925-7721 (2015)

Bárány Imre; Fodor Ferenc; Montejano Luis Pedro; Oliveros Déborah; Pór Attila: Colourful and Fractional (p, q)-theorems.
DISCRETE AND COMPUTATIONAL GEOMETRY, 51 (3). pp. 628-642. ISSN 0179-5376 (2014)

A lista elkészítésének dátuma 2024. április 25. 12:10:20 CEST.