SZTE Contenta
Nyitólap
Általános szabályzat
Böngészés, Év
Böngészés, Kar/Egység
Böngészés, Szerző
Bejelentkezés
Másolat kérése
Balogh János
;
Dósa György
;
Hvattum Lars Magnus
;
Olaj Tomas Attila
;
Tuza Zsolt
:
Guillotine cutting is asymptotically optimal for packing consecutive squares.
OPTIMIZATION LETTERS, 16 (9). pp. 2775-2785. ISSN 1862-4472 (2022)
Szöveg
squarepack.pdf
- Elfogadott verzió
Zárt hozzáférés: Csak az archívum karbantartója
147kB
E-mail cím
Írja be az e-mail címet.
Milyen célból kéri a másolatot?
Beléphetsz a kért dokumentumhoz.