SZTE Contenta
Nyitólap
Általános szabályzat
Böngészés, Év
Böngészés, Kar/Egység
Böngészés, Szerző
Bejelentkezés
Másolat kérése
Kozma József
;
Kurusa Árpád
:
Ceva's and Menelaus' theorems characterize the hyperbolic geometry among Hilbert geometries.
JOURNAL OF GEOMETRY, 106 (3). pp. 465-470. ISSN 0047-2468 (2015)
Szöveg
hilbertcm.pdf
- Elfogadott verzió
Korlátozott hozzáférés: SZTE polgárok számára hozzáférhető, repozitóriumba való belépés után
254kB
E-mail cím
Írja be az e-mail címet.
Milyen célból kéri a másolatot?
Beléphetsz a kért dokumentumhoz.