Egy késleltetett differenciálegyenlet vizsgálata megbízható számítógépes eljárással

Bánhelyi Balázs: Egy késleltetett differenciálegyenlet vizsgálata megbízható számítógépes eljárással.
ALKALMAZOTT MATEMATIKAI LAPOK, 24 (1). pp. 131-150. ISSN 0133-3399 (2007)

[img] Szöveg
24_Banhelyi_u.pdf - NEM RÉSZLETEZETT
Korlátozott. SZTE polgárok számára hozzáférhető, repozitóriumba való regisztráció és belépés után

Download (333Kb) | Másolat kérése
Mű típusa: Cikk
Kar: Természettudományi és Informatikai Kar
Intézmény: Szegedi Tudományegyetem
SWORD Depositor: MTMT SWORD
Felhasználó: Kresák Réka
A mű MTMT azonosítója: 2735594
Dátum: 2016. Júl. 07. 13:41
Utolsó módosítás: 2016. Júl. 07. 13:41
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/9139

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet