A Review of Gated Communities in Some Hungarian Cities

Hegedűs Gábor: A Review of Gated Communities in Some Hungarian Cities.
GEOGRAPHICA PANNONICA, 13 (3). pp. 85-96. ISSN 0354-8724 (2009)

[img] Szöveg
GP_2009.pdf - Megjelent verzió
Korlátozott. SZTE polgárok számára hozzáférhető, repozitóriumba való regisztráció és belépés után

Download (1MB) | Másolat kérése
Mű típusa: Cikk
Kar: Természettudományi és Informatikai Kar
Intézmény: Szegedi Tudományegyetem
SWORD Depositor: MTMT SWORD
Felhasználó: Csonka Petra Barbara
A mű MTMT azonosítója: 1703634
Dátum: 2017. Már. 22. 18:12
Utolsó módosítás: 2017. Már. 22. 18:12
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/8047

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet

Letöltések

Letöltések havi bontásban az elmúlt egy évben