A monomolekuláris reakcióhálózatok általános formálkinetikai modellezése

Tóbiás, Roland József, Gyevi-Nagy, László, Tasi, Gyula: A monomolekuláris reakcióhálózatok általános formálkinetikai modellezése.
Magyar Kémiai Folyóirat, Kémiai Közlemények, 120 (2-3). pp. 102-105. ISSN 1418-9933 (2014)

[img]
Preview
Text
MKF_2014_102.pdf - Published Version

Download (532kB) | Preview
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Magyar Kémiai Folyóirat, Kémiai Közlemények
Date: 2014
Volume: 120
Number: 2-3
Page Range: pp. 102-105
ISSN: 1418-9933
Publisher: Magyar Kémikusok Egyesülete
Faculty: Faculty of Science and Informatics
Institution: Szegedi Tudományegyetem
MTMT id: 2790844
Date Deposited: 2016. Sep. 07. 12:34
Last Modified: 2019. Sep. 03. 14:35
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/7906

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year