On a Multidimensional Semi-online Bin Packing Problem

Balogh János, Békési József, Galambos Gábor, Reinelt Gerhard: On a Multidimensional Semi-online Bin Packing Problem.
In: Proceedings of the 8th International Conference on Applied Informatics : January 27-30, 2010, Eger, Hungary. Eszterházy K. College, Eger, pp. 191-197. (2011) ISBN 978-963-9894-72-3

[img]
Előnézet
Szöveg
ICAI2010_vol2_pp191_197_u.pdf - Megjelent verzió

Download (633Kb) | Előnézet
Mű típusa: Könyv része
Kar: Juhász Gyula Pedagógusképző Kar
Intézmény: Szegedi Tudományegyetem
SWORD Depositor: MTMT SWORD
Felhasználó: Bernátskyné Babus Csilla
A mű MTMT azonosítója: 1790737
Dátum: 2016. Feb. 16. 22:28
Utolsó módosítás: 2016. Feb. 16. 22:28
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/6343

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet