On a well solvable class of the PNS problem

Blázsik Zoltán, Holló Csaba, Imreh Balázs, Imreh Csanád, Kovács Zoltán: On a well solvable class of the PNS problem.
NOVI SAD JOURNAL OF MATHEMATICS, 30 (3). pp. 21-30. ISSN 1450-5444 (2000)

[img]
Előnézet
Szöveg
NSJOM_30_3_021_030.pdf - Megjelent verzió

Download (117Kb) | Előnézet
Mű típusa: Cikk
Kar: Természettudományi Kar
Intézmény: Szegedi Tudományegyetem
SWORD Depositor: MTMT SWORD
Felhasználó: Bernátskyné Babus Csilla
A mű MTMT azonosítója: 1717204
Dátum: 2015. Okt. 28. 20:24
Utolsó módosítás: 2015. Okt. 28. 20:24
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/5753

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet