Global Attractivity of the Zero Solution for Wright's Equation

Bánhelyi Balázs, Csendes Tibor, Krisztin Tibor, Neumaier Arnold: Global Attractivity of the Zero Solution for Wright's Equation.
SIAM Journal on Applied Dynamical Systems, 13 (1). pp. 537-563. ISSN 1536-0040 (2014)

[img]
Előnézet
Szöveg
2570272.pdf - Elfogadott verzió

Download (622Kb) | Előnézet
Mű típusa: Cikk
Kar: Természettudományi és Informatikai Kar
Tanszék: Számítógépes Optimalizálás Tanszék
Intézmény: Szegedi Tudományegyetem
Felhasználó: Nemesvári Zoltánné
A mű MTMT azonosítója: 2570272
DOI azonosító: 10.1137/120904226
Dátum: 2015. Jan. 21. 13:56
Utolsó módosítás: 2015. Jan. 21. 13:56
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/4715

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet