Local stability implies global stability for the 2-dimensional Ricker map

Bartha Ferenc, Garab Ábel, Krisztin Tibor: Local stability implies global stability for the 2-dimensional Ricker map.
Journal of Difference Equations and Applications, 19 (12). pp. 2043-2078. ISSN 1023-6198 (2013)

[img]
Előnézet
Szöveg
Ricker_BGK.pdf - Elfogadott verzió

Download (389kB) | Előnézet
Mű típusa: Cikk
Kar: Természettudományi és Informatikai Kar
Tanszék: MTA-SZTE Analízis és Sztochasztika Kutatócsoport
Intézmény: Szegedi Tudományegyetem
Felhasználó: Felhasználók 12 nem található.
A mű MTMT azonosítója: 2155752
DOI azonosító: 10.1080/10236198.2013.804916
Dátum: 2014. Jan. 17. 09:53
Utolsó módosítás: 2014. Jan. 17. 09:53
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/3945

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet

Letöltések

Letöltések havi bontásban az elmúlt egy évben