Semantics of flowchart programs and the free Conway theories

Bernátsky László, Ésik Zoltán: Semantics of flowchart programs and the free Conway theories.
RAIRO-THEORETICAL INFORMATICS AND APPLICATIONS, 32 (1-3). pp. 35-78. ISSN 0988-3754 (1998)

Ez a mű legutolsó verziója.

[img]
Előnézet
Szöveg
ITA_1998__32_1-3_35_0.pdf - Megjelent verzió

Download (3MB) | Előnézet
Mű típusa: Cikk
Kar: Természettudományi Kar
Tanszék: Számítástudományi Tanszék
Intézmény: József Attila Tudományegyetem
Felhasználó: Bernátskyné Babus Csilla
A mű MTMT azonosítója: 1733455
Dátum: 2013. Máj. 08. 20:52
Utolsó módosítás: 2017. Jún. 19. 06:00
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/2954

Az archívumban megtalálható verziók

  • Semantics of flowchart programs and the free Conway theories. (deposited 2013. Máj. 08. 20:52) [Ezt látja]

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet

Letöltések

Letöltések havi bontásban az elmúlt egy évben