Multiple steady state in the hydrogenative ring opening of propylcyclobutane over Rh/SiO2

Pálinkó István, Török Béla: Multiple steady state in the hydrogenative ring opening of propylcyclobutane over Rh/SiO2.
Catalysis Letters, 45 (3-4). pp. 193-195. ISSN 1011372X (1997)

[img] Szöveg
1897673.pdf - Megjelent verzió
Korlátozott. SZTE polgárok számára hozzáférhető, repozitóriumba való regisztráció és belépés után

Download (111Kb)
Mű típusa: Cikk
Kar: Természettudományi Kar
Tanszék: Szerves Kémiai Tanszék
Intézmény: Szegedi Tudományegyetem
Felhasználó: Nemesvári Zoltánné
A mű MTMT azonosítója: 1897673
DOI azonosító: 10.1023/A:1019080015419
Dátum: 2013. Feb. 14. 13:24
Utolsó módosítás: 2013. Feb. 14. 13:24
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/2386

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet