Enumeration of the Conformers of Unbranched Aliphatic Alkanes

Tasi Gyula, Mizukami Fujio, Pálinkó István, Csontos József, Győrffy Werner, Nair Padmakumar, Maeda Kazuyuki, Toba Makoto, Niwa Shu-ichi, Kiyozumi Yoshimichi, Kiricsi Imre: Enumeration of the Conformers of Unbranched Aliphatic Alkanes.
The Journal of Physical Chemistry A, 102 (39). pp. 7698-7703. ISSN 1089-5639 (1998)

[img] Szöveg
1067640.pdf - Megjelent verzió
Korlátozott. SZTE polgárok számára hozzáférhető, repozitóriumba való regisztráció és belépés után

Download (163kB)
Mű típusa: Cikk
Kar: Természettudományi Kar
Tanszék: Szerves Kémiai Tanszék
Intézmény: Szegedi Tudományegyetem
Felhasználó: Nemesvári Zoltánné
A mű MTMT azonosítója: 1067640
DOI azonosító: 10.1021/jp981866i
Dátum: 2013. Feb. 14. 09:44
Utolsó módosítás: 2017. Nov. 22. 14:59
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/2363

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet

Letöltések

Letöltések havi bontásban az elmúlt egy évben