A Multidimensional Branch-and-Prune Method for Interval Global Optimization

Vinkó Tamás, Ratz Dietmar: A Multidimensional Branch-and-Prune Method for Interval Global Optimization.
Numerical Algorithms, 37 (1-4). pp. 391-399. ISSN 1017-1398 (2004)

Ez a mű legutolsó verziója.

[img] Szöveg
bnp.pdf - Megjelent verzió
Korlátozott. SZTE polgárok számára hozzáférhető, repozitóriumba való regisztráció és belépés után

Download (135kB)
Mű típusa: Cikk
Kar: Természettudományi Kar
Tanszék: MTA Mesterséges Intelligencia Tanszéki Kutatócsoport
Intézmény: Szegedi Tudományegyetem
Felhasználó: Nemesvári Zoltánné
A mű MTMT azonosítója: 212826
DOI azonosító: 10.1023/B:NUMA.0000049490.96077.99
Dátum: 2013. Feb. 13. 16:40
Utolsó módosítás: 2013. Feb. 13. 16:40
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/2351

Az archívumban megtalálható verziók

  • A Multidimensional Branch-and-Prune Method for Interval Global Optimization. (deposited 2013. Feb. 13. 16:40) [Ezt látja]

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet

Letöltések

Letöltések havi bontásban az elmúlt egy évben