Surface fractal properties of morphologically different sol-gel derived silicates

Kukovecz Ákos, Kónya Zoltán, Pálinkó István, Mönter D., Reschetilowski W., Kiricsi Imre: Surface fractal properties of morphologically different sol-gel derived silicates.
Chemistry of Materials, 13 (2). pp. 345-349. ISSN 0897-4756 (2001)

Ez a mű legutolsó verziója.

[img] Szöveg
chemmater13(2001)345.pdf - Megjelent verzió
Korlátozott. SZTE polgárok számára hozzáférhető, repozitóriumba való regisztráció és belépés után

Download (261kB)
Mű típusa: Cikk
Kar: Természettudományi Kar
Tanszék: Szerves Kémiai Tanszék
Intézmény: Szegedi Tudományegyetem
Felhasználó: Felhasználók 12 nem található.
A mű MTMT azonosítója: 1067444
DOI azonosító: 10.1021/cm001168m
Dátum: 2013. Jan. 25. 11:17
Utolsó módosítás: 2013. Jan. 25. 11:17
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/2169

Az archívumban megtalálható verziók

  • Surface fractal properties of morphologically different sol-gel derived silicates. (deposited 2013. Jan. 25. 11:17) [Ezt látja]

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet

Letöltések

Letöltések havi bontásban az elmúlt egy évben