Shape-selective alkylation of isopropylnaphthalene over HM zeolite. A theoretical study

Tasi Gyula, Pálinkó István, Mizukami Fujio: Shape-selective alkylation of isopropylnaphthalene over HM zeolite. A theoretical study.
Reaction Kinetics and Catalysis Letters, 74 (2). pp. 317-322. ISSN 0133-1736 (2001)

Ez a mű legutolsó verziója.

[img] Szöveg
rkcl74(2001)317.pdf - Megjelent verzió
Korlátozott. SZTE polgárok számára hozzáférhető, repozitóriumba való regisztráció és belépés után

Download (34Kb)
Mű típusa: Cikk
Kar: Természettudományi Kar
Tanszék: Szerves Kémiai Tanszék
Intézmény: Szegedi Tudományegyetem
Felhasználó: Felhasználók 12 nem található.
A mű MTMT azonosítója: 1143714
DOI azonosító: doi: 10.1023/A:1017949413950
Dátum: 2013. Jan. 25. 10:52
Utolsó módosítás: 2013. Jan. 25. 10:52
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/2164

Az archívumban megtalálható verziók

  • Shape-selective alkylation of isopropylnaphthalene over HM zeolite. A theoretical study. (deposited 2013. Jan. 25. 10:52) [Ezt látja]

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet