Excel alkalmazása normális eloszlás tesztelésére Shapiro-Wilk próbával

Hampel György: Excel alkalmazása normális eloszlás tesztelésére Shapiro-Wilk próbával.
JELENKORI TÁRSADALMI ÉS GAZDASÁGI FOLYAMATOK, 13 (1-2). pp. 77-82. ISSN 1788-7593 (2018)

[thumbnail of jelenkori_013_001_002_077-082.pdf]
Preview
Text
jelenkori_013_001_002_077-082.pdf - Published Version

Download (1MB) | Preview
Item Type: Journal Article
Journal or Publication Title: JELENKORI TÁRSADALMI ÉS GAZDASÁGI FOLYAMATOK
Date: 2018
Volume: 13
Number: 1-2
Page Range: pp. 77-82
ISSN: 1788-7593
Faculty/Unit: Faculty of Engineering
Institution: Szegedi Tudományegyetem
Language: Hungarian
MTMT rekordazonosító: 3393839
Date Deposited: 2021. Feb. 25. 16:37
Last Modified: 2021. Feb. 25. 16:37
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/20919

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year