Diszkontálási modellek és a hiperbolikus diszkontálás eredményeinek egy lehetséges alkalmazási területe

Nagy, Sándor: Diszkontálási modellek és a hiperbolikus diszkontálás eredményeinek egy lehetséges alkalmazási területe.
JELENKORI TÁRSADALMI ÉS GAZDASÁGI FOLYAMATOK, 9 (1-2). pp. 85-93. ISSN 1788-7593 (2014)

[img]
Preview
Text
Jelenkori_2014_1_2_Nagy_S.pdf - Published Version

Download (5MB) | Preview
Item Type: Article
Journal or Publication Title: JELENKORI TÁRSADALMI ÉS GAZDASÁGI FOLYAMATOK
Date: 2014
Volume: 9
Number: 1-2
Page Range: pp. 85-93
ISSN: 1788-7593
Faculty: Faculty of Engineering
Institution: Szegedi Tudományegyetem
Language: Hungarian
MTMT id: 2765121
Date Deposited: 2021. Feb. 22. 15:41
Last Modified: 2021. Feb. 22. 15:41
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/20852

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year