Az intelligibilitás okságától az okság intelligibilitásáig : A kauzalitás Duns Scotus filozófiájában

Simon, József: Az intelligibilitás okságától az okság intelligibilitásáig : A kauzalitás Duns Scotus filozófiájában.
MAGYAR FILOZÓFIAI SZEMLE, 54 (3). pp. 45-64. ISSN 0025-0090 (2010)

[img]
Preview
Text
Simon_Jozsef_Az_intelligibilitas_oksagatol_az_oksag_intelligibilitasaig_A_kauzibilitas_Duns_Scotus_filozofiajaban_u.pdf - Published Version

Download (118kB) | Preview
[img]
Preview
Text
1444697_cimlap_tartj.pdf - Published Version

Download (58kB) | Preview
Item Type: Article
Journal or Publication Title: MAGYAR FILOZÓFIAI SZEMLE
Date: 2010
Volume: 54
Number: 3
Page Range: pp. 45-64
ISSN: 0025-0090
Faculty: Faculty of Arts
Institution: Szegedi Tudományegyetem
Language: Hungarian
MTMT id: 1444697
Date Deposited: 2019. May. 28. 11:28
Last Modified: 2019. May. 28. 11:28
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/15590

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year