Bernstein- and Markov-type inequalities for rational functions

Kalmykov Sergei, Nagy Béla, Totik Vilmos: Bernstein- and Markov-type inequalities for rational functions.
Acta Mathematica, 219 (1). pp. 21-63. ISSN 0001-5962 (2017)

[img] Szöveg
bernstein_and_markov_type_inequalities_for_rational_functions.pdf - Megjelent verzió
Korlátozott. Csak az archivum karbantartója

Download (640kB)
[img]
Előnézet
Szöveg
main.pdf - Benyújtott verzió

Download (403kB) | Előnézet
Mű típusa: Cikk
Kar: Természettudományi és Informatikai Kar
Intézmény: Szegedi Tudományegyetem
A mű MTMT azonosítója: 3324333
DOI azonosító: 10.4310/ACTA.2017.v219.n1.a3
Dátum: 2018. Szep. 18. 10:33
Utolsó módosítás: 2018. Szep. 18. 10:33
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/13880

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet

Letöltések

Letöltések havi bontásban az elmúlt egy évben