On n-norm preservers and the Aleksandrov conservative n-distance problem

Gehér György Pál: On n-norm preservers and the Aleksandrov conservative n-distance problem.
AEQUATIONES MATHEMATICAE, 91 (5). pp. 933-943. ISSN 0001-9054 (2017)

[img]
Előnézet
Szöveg
nn - 2017-02-17.pdf - Benyújtott verzió

Download (290kB) | Előnézet
[img] Szöveg
10.1007_s00010-017-0478-7.pdf - Elfogadott verzió
Korlátozott. Csak az archivum karbantartója

Download (488kB)
Mű típusa: Cikk
Kar: Természettudományi és Informatikai Kar
Intézmény: Szegedi Tudományegyetem
A mű MTMT azonosítója: 3320540
DOI azonosító: https://doi.org/10.1007/s00010-017-0478-7
Dátum: 2018. Jan. 30. 09:31
Utolsó módosítás: 2018. Jan. 30. 09:31
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/12797

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet

Letöltések

Letöltések havi bontásban az elmúlt egy évben