Determination of the diffusion coefficient of hydrogen ion in hydrogels

Schuszter Gábor, Gehér-Herczegh Tünde, Szűcs Árpád, Tóth Ágota, Horváth Dezső: Determination of the diffusion coefficient of hydrogen ion in hydrogels.
PHYSICAL CHEMISTRY CHEMICAL PHYSICS, 19 (19). pp. 12136-12143. ISSN 1463-9076 (2017)

[img] Szöveg
3221534.pdf - Megjelent verzió
Korlátozott. Csak az archivum karbantartója

Download (1MB) | Másolat kérése
Mű típusa: Cikk
Kar: Természettudományi és Informatikai Kar
Intézmény: Szegedi Tudományegyetem
A mű MTMT azonosítója: 3221534
DOI azonosító: https://doi.org/10.1039/c7cp00986k
Dátum: 2017. Okt. 19. 13:28
Utolsó módosítás: 2017. Okt. 19. 13:29
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/12117

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet

Letöltések

Letöltések havi bontásban az elmúlt egy évben