Asymptotic Markov inequality on Jordan arcs

Totik Vilmos: Asymptotic Markov inequality on Jordan arcs.
Matematicheskii Sbornik, 208 (3). pp. 111-131. ISSN 0368-8666 (2017)

[img]
Előnézet
Szöveg
Markovonarc.pdf - Benyújtott verzió

Download (238kB) | Előnézet
Mű típusa: Cikk
Kar: Természettudományi és Informatikai Kar
Intézmény: Szegedi Tudományegyetem
A mű MTMT azonosítója: 3262197
DOI azonosító: https://doi.org/10.1070/SM8781
Dátum: 2017. Szep. 05. 13:46
Utolsó módosítás: 2017. Szep. 05. 13:46
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/11897

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet

Letöltések

Letöltések havi bontásban az elmúlt egy évben