Differentially private linear models for gossip learning through data perturbation

Hegedűs István, Jelasity Márk: Differentially private linear models for gossip learning through data perturbation.
OPEN JOURNAL OF INTERNET OF THINGS, 3 (1). pp. 62-74. ISSN 2364-7108 (2017)

[img]
Előnézet
Szöveg
OJIOT_2017v3i1n06_Hegedus.pdf - Megjelent verzió

Download (2MB) | Előnézet
Mű típusa: Cikk
Kar: Természettudományi és Informatikai Kar
Intézmény: Szegedi Tudományegyetem
Felhasználó: Nagyné Tari Emese
A mű MTMT azonosítója: 3249265
Dátum: 2017. Szep. 04. 09:17
Utolsó módosítás: 2017. Szep. 04. 09:17
URI: http://publicatio.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/11883

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet

Letöltések

Letöltések havi bontásban az elmúlt egy évben